Informacja

Nowe produkty

Sztuka

Odpowiedni obraz to dopełnienie historii i charakteru wnętrza Twojego domu...

Oferujemy OBRAZY OLEJNE, AKRYLOWE, AKWARELE oraz LINORYT.

Poruszamy się po obszarach form sztuki nowoczesnej, nie zapominając jednocześnie o korzeniach tradycji z jakiej się wywodzą. 

Masz własny pomysł na obraz/akwarele/grafikę lub całą kolekcję? Pomożemy Ci go zrealizować! 

A może masz wolną ścianę, ale nie do końca wiesz co by pasowało do Twoich wnętrz? Wyślij nam zdjęcie pokoju i tejże ściany- pomożemy coś wybrać lub stworzymy obraz dedykowany tylko dla Ciebie!

- napisz do nas na biuro@pracownia.pl

Sztuka Jest 14 produktów.

Subcategories

 • Malarstwo
 • Rysunek
 • Grafika warsztatowa

  Elegancka, precyzyjna i wymagająca- taka jest grafika warsztatowa i to kochamy w niej najbardziej, pozwala na szeroki wybór form wyrazu artystycznego z jednoczesnym zamknięciem ich w porządkującym konturze-ramie. Wśród technik jakie wykorzystujemy w naszej Pracowni to linoryt (młodszy brat szlachetnego drzeworytu) zdobył pierwsze miejsce.

  pracownia-kania-linoryt-film

 • Kopie obrazów

  Oferujemy kopie obrazów wielkich mistrzów pędzla znanych w historii sztuki, wykonujemy także tzw "prace inspirowane epoką" np. w klimacie secesyjnym lub impresjonistycznym.

  Podoba Ci się konkretny obraz znany w historii sztuki, chciałbyś mieć go na swojej ścianie? A może konkretny styl/epoka w sztuce podoba Ci się szczególnie i w takim właśnie klimacie chciałbyś posiadać oryginalne płótno? Napisz do nas na adres: biuro@pracowniakania.pl

  pracownia-kania-kopie-obrazow

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów